Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowe Oborzyska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

121 524 zł494 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Strykowo

Strykowo(Nowe Oborzyska + 18 km)

168 000 zł600 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam uwadze działki budowlane pod domy wolnostojące w podpoznańskiej miejscowości Strykowo w pobliżu lasu i czystego jeziora o pow. 1 x po 600m2 obecnie można kupić tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kościan(Nowe Oborzyska + 5 km)

1 192 000 zł7 450 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na sprzedaż wyjątkowa działka z potencjałem, w doskonałej lokalizacji, położona na granicy miasta Kościana i Kiełczewa. Grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klonówiec

Klonówiec(Nowe Oborzyska + 23 km)

322 500 zł1 500 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m oznaczona numerem geodezyjnym 175/1, położona w gminie Lipno, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Czempiń

Nr 1,Czempiń(Nowe Oborzyska + 7 km)

275 000 zł1 340 m² 205,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 1340 m2 położonej w Piechaninie, 2 km od Czempinia. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Dla działki została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sapowice

Sapowice(Nowe Oborzyska + 21 km)

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow 500m2 szer. dl.30m ,położona wsród nowych domów w okolicy jeziora, prąd w drodze obok działki, woda, gaz w pobliżu,szambo,nieogrodzona, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Baranówko

Baranówko(Nowe Oborzyska + 18 km)

336 700 zł962 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą codziennego życia? Ta atrakcyjna działka położona w malowniczym Baranówku, zaledwie 8 km od Mosiny i około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jaskółcza

Rosnówko(Nowe Oborzyska + 24 km)

1 650 000 zł2 321 m² 710,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Rosnówko | 2321 m | linia brzegowa Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2321 m , położona w malowniczej miejscowości Rosnówko,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, Osiedle Żabi Gród

Żabno(Nowe Oborzyska + 16 km)

239 000 zł1 894 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu niepowtarzalną działkę w okolicy Poznania(35km) w miejscowości Żabno za Mosiną. Działka o powierzchni 1894m2 położona na pochyłym terenie co gwarantuje widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Czempiń(Nowe Oborzyska + 7 km)

185 000 zł699 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 699m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Borkowice(Nowe Oborzyska + 14 km)

220 200 zł734 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu innej powierzchni- zapytaj! ładnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną, z mpzp - skrzynka na działce Polecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prosta

Nowe Oborzyska,wielkopolskie

52 500 zł750 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do sprzedania działkę budowlaną w Nowych Oborzyskach. Działka uzbrojona w media (prąd, woda, gaz). Teren jest przeznaczony pod dom jednorodzinny. Lokalizacja: 3 km od Kościana, blisko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij